•                                                      Race Results 2015

    Round 1 – Sunday 12th April 2015 - Rockingham

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Richard Marsh

    Class C

    Paul Travers

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Richard Marsh

     

    Round 2 – Sunday 12th April 2015 - Rockingham

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Tom Hibbert

    Class C

    Dave Heasman

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    James Card

     

    Round 3 – Saturday 25th April 2015 - Croft

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Ian Crisp

    Class C

    Alan Thompson

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Alan Thompson

     

    Round 4 – Sunday 26th April 2015 - Croft

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Richard Marsh

    Class C

    Alan Thompson

    Class D

    James Ford

    Driver of the day

    James Ford
     
     

     

    Round 5 – Sunday 10th May 2015 - Snetterton                                                                                          

    Class A

    Colin Wells                 

    Class B

    Ian Crisp

    Class C

    Alan Thompson

    Class D

    James Ford

    Driver of the day

    Colin Wells

     

    Round 6 – Sunday 10th May 2015 - Snetterton                                                             

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Ian Crisp

    Class C

    Russell Dack

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Russell Dack

     

     

    Round 7 – Saturday 13th June 2015 - Thruxton

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Scott Noye

    Class C

    Dave Heasman

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Scott Noye

     

    Round 8 – Sunday 14th June 2015 - Thruxton

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Scott Noye

    Class C

    Paul Travers

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Greg Marking

     

     

    Round 9 – Saturday 11th July 2015 - Donington                                                                              

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Richard Marsh

    Class C

    Dave Heasman

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Jim Cannon

    Round 10 – Sunday 12th July 2015 - Donington                                                                                  

    Class A

    James Card

    Class B

    Domenic Surdi

    Class C

    Dave Heasman

    Class D

    James Ford

    Driver of the day

    Dave Heaman

     

    Round 11 – Saturday 29th August 2015 - Brands Hatch                                                                   

    Class A

    Colin Wells

    Class B

    Scott Noye

    Class C

    Alan Thompson

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Roger Lavender

     

     

    Round 12 – Sunday 30th August 2015 - Brands Hatch                                                                           

    Class A

    James MacIntyre-Ure

    Class B

    Domenic Surdi

    Class C

    Dave Heasman

    Class D

    James Ford

    Driver of the day

    James MacIntyre-Ure

     

    Round 13 – Sunday 20th September 2015 - Silverstone                                                                      

    Class A

    James Card

    Class B

    Domenic Surdi

    Class C

    Paul Travers

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Paul Travers

     

     

    Round 14 – Sunday 20th September 2015 - Silverstone                                                                         

    Class A

    James MacIntyre-Ure

    Class B

    Domenic Surdi

    Class C

    Alan Thompson

    Class D

    James Ford

    Driver of the day

    Nigel Williams

     

    Round 15 – Saturday 10th October 2015 - Pembrey                                                                

    Class A

     

    Class B

    Domenic Surdi

    Class C

    Roland Jones

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Roland Jones

     

     

    Round 16 – Sunday 11th October 2015 - Pembrey                                                                     

    Class A

     

    Class B

    Domenic Surdi

    Class C

    Roland Jones

    Class D

    Greg Marking

    Driver of the day

    Domenic Surdi